Gemeenteraad

Achtergrondafbeelding

De volgende gemeenteraden vinden plaats op 7 april en 5 mei 2020 om 20 uur in de raadzaal.

  • De dagordes van de gemeenteraden kan u HIER vinden.
  • De notulen van de gemeenteraden kan u HIER vinden.

Voorzitter
Guy Sillen
Rietveldstraat 4, 3740 Bilzen
guy.sillen@bilzen.be
 Spreekuur: zaterdag van 9 tot 10.30 uur in het SAC

Burgemeester
Johan Sauwens
Kloosterstraat 16, bus 22, 3740 Bilzen
johan.sauwens@bilzen.be

Eerste schepen
Bruno Steegen
Demerwal 2, 3740 Bilzen
bruno.steegen@bilzen.be

Tweede schepen
Peter Thijs
Processiestraat 20, 3740 Bilzen
peter.thijs@bilzen.be

Derde schepen
Guido Cleuren
Riemsterweg 229, 3740 Bilzen
guido.cleuren@bilzen.be

Vierde schepen
Fons Caubergh
Grotstraat 36, 3740 Bilzen
fons.caubergh@bilzen.be

Vijfde schepen
Griet Mebis
Groene Grachtlaan 10, 3740 Bilzen
griet.mebis@bilzen.be

Zesde schepen
Emile Degrève
Redemptiestraat 44, 3740 Bilzen
emile.degreve@bilzen.be

Zevende schepen
Maike Meijers
mathijsestraat 18, 3740 Bilzen
maike.meijers@bilzen.be

Gemeenteraadsleden

Jos Roebben
Blindestraat 7, 3740 Bilzen
jos.roebben@bilzen.be

Frieda Brepoels
Brabantsestraat 13, 3740 Bilzen
frieda.brepoels@bilzen.be

Veerle Schoenmaekers
Weg naar Diepenbeek 50, 3740 Bilzen
veerle.schoenmaekers@bilzen.be 

Jean Geraerts
Hoelbeekstraat 18, 3746 Hoelbeek
jean.geraerts@bilzen.be

Inge Moors
Brugstraat 41, bus 24, 3740 Bilzen
inge.moors@bilzen.be

Ann Thijs
Leten 29, 3740 Bilzen
ann.thijs@bilzen.be

Annick Ponthier
Dell 9, 3740 Bilzen
annick.ponthier@bilzen.be

Tom Bosch
Groenkloosterstraat 66, 3740 Bilzen
tom.bosch@bilzen.be

Wouter Raskin
Wagenstraat 14, 3740 Bilzen
wouter.raskin@bilzen.be

Veronik Moesen
Hoogstraat 16, 3740 Bilzen
veronik.moesen@bilzen.be

Johan Danen
Winterstraat 99, 3740 Bilzen
johan.danen@bilzen.be

Jeroen Lowist
Echellaan 1, 3740 Bilzen
jeroen.lowist@bilzen.be

Pieter Nelissen
Striekestraat 7A, 3740 Bilzen
pieter.nelissen@bilzen.be

Lisbet Aerts
Diepestraat 2, 3740 Bilzen
lisbet.aerts@bilzen.be

Baudouin Wolwertz
Akkerhof 31, 3740 Bilzen
baudouin.wolwertz@bilzen.be

Véronique Jans
Leterweg 28A, 3740 Bilzen
veronique.jans@bilzen.be

Antoine Geris
Rageveldstraat 60, 3740 Bilzen
antoine.geris@bilzen.be

Bart Lindelauf
Fietenstraat 32, 3740 Eigenbilzen
bart.lindelauf@bilzen.be

Jochen Martens
Eik 1, 3740 Bilzen
jochen.martens@bilzen.be

Michiel Peters
Chrysantenlaan 36, 3740 Bilzen
michiel.peters@bilzen.be

Relinde Willems
Romeinsestraat 39, 3740 Bilzen
relinde.willems@bilzen.be

Cindy Sax
Jockherenbos 60, 3740 Bilzen
cindy.sax@bilzen.be

Algemeen directeur
Kristien Schoofs
Biesenweg 18, 3740 Bilzen
kristien.schoofs@bilzen.be

Contactinformatie