logo bilzen

Facebook

Schepenen



Guy Swennen (PRO-BILZEN): eerste schepen

Cultuur, sport en recreatie, senioren, evenementenloket, verenigingsleven en vrijwilligerswerk, toerisme en archeologie
Tel.  stedelijk administratief centrum: 089 51 92 38
Contact: guy.swennen@skynet.be



Bruno Steegen (Open VLD): tweede schepen

Lokale economie (handel, middenstand, industrie, KMO), promotie, city marketing en onderwijs
Tel. stedelijk administratief centrum: 089 51 92 42
Contact: bruno.steegen@bilzen.be

Walter Bollen

Walter Bollen (N-VA): derde schepen

Ruimtelijke ordening en mobiliteit, huisvesting en wonen, monumenten en landschappen, toegankelijkheid en mindermobielencentrale
Tel. stedelijk administratief centrum: 089 51 92 35
Contact: walter.bollen@bilzen.be

Guido Cleuren

Guido Cleuren (Open VLD): vierde schepen

Openbare werken, gebouwen, aanbesteding en aankopen, patrimonium, nutsvoorzieningen (elektriciteit, gas, telefonie en andere) en land- en tuinbouw
Tel. stedelijk administratief centrum: 089 51 92 42
Contact: guido.cleuren@bilzen.be

Griet Mebis

Griet Mebis (Open VLD) : vijfde schepen

Jeugd, personeel, evenementen, feestelijkheden, markten en kermissen, juridische zaken, kunst- en muziekacademie
Tel. stedelijk administratief centrum: 089 51 92 42
Contact: griet.mebis@bilzen.be



Peter Simons (PRO-BILZEN): zesde schepen
Bevolking, burgerlijke stand, vreemdelingen, straatnamen, archief, automatisatie, kerkhoven, tewerkstelling, ontwikkelingssamenwerking en relatie OCMW
Tel. stedelijk administratief centrum: 089 51 92 38
Contact: peter.simons@bilzen.be

Veerle Schoenmaekers (PRO-BILZEN): zevende schepen
Natuur en milieu, afval, containerpark, duurzaamheidsbeleid, bibliotheek en dierenwelzijn
Tel. stedelijk administratief centrum: 089 51 92 38
Contact: veerle.schoenmaekers@bilzen.be



Luc Hendrix (N-VA): achtste schepen & voorzitter OCMW

OCMW, sociale zaken en pensioenen, inburgering, volksgezondheid, kind en gezin, gehandicaptenbeleid, kinderopvang, buurtopbouwwerk en gelijke kansen
Tel. stedelijk administratief centrum: 089 51 94 92
Contact: luc.hendrix@bilzen.be