logo bilzen

Facebook

Adviesraden

ADVIESRAAD VOOR LEEFMILIEU BILZEN (ALEBI)
Voorzitter: Katrien Bruggeman
Secretaris: Luc Crommen
089 41 38 87
bruggeman@stintelaar.be
www.milieuraad.be/bilzen

BIES100
Dienst Communicatie
089 51 92 80
BIES100@bilzen.be
www.bilzen.be

CULTUURRAAD
Voorzitter: Wendy Stouten
Secretaris: Tony Wouters
089 51 95 39
cultuur@bilzen.be
http://cultuur.bilzen.be

GECORO
Voorzitter: Dieter van den Langenbergh
Secretaris: Els Maurissen
089 51 93 12

JEUGDRAAD
Voorzitter: Lucas Crommen
Ondervoorzitter: Melissa Haenen
0479 03 12 67
jeugdraad@bilzen.be
http://jeugd.bilzen.be

LAND- EN TUINBOUWRAAD
Voorzitter: Johan Jans
Secretariaat: Huis van de Economie
089 51 98 54
economie@bilzen.be

LOKAAL OVERLEG KINDEROPVANG (LOK)
Voorzitter: Lut Buysmans
089 41 89 56
lutgardebuysmans@hotmail.com

MARKTCOMMISSIE
Voorzitter: Griet Mebis
Secretariaat: Huis van de Economie
089 51 98 54
economie@bilzen.be

PLAATSELIJK WERKGELEGENHEIDSAGENTSCHAP (PWA)
Voorzitter: Marij Vandebosch
Secretariaat: Hospitaalstraat 13, 3740 Bilzen
089 51 85 14

SCHOOLRAAD GEMEENTELIJK BASISONDERWIJS
Voorzitter: Luc Vanherle
Secretaris: Maarten Hendrikx
089 50 28 57
luc.vanherle@skynet.be

SENIORENADVIESRAAD
Voorzitter: Geert Koninckx
Secretaris: Sylvain Renson
089 41 34 85
geert.koninckx@telenet.be

SPORTRAAD
Voorzitter: Vital Souverijns
Secretaris: Eske Goossens
0486 62 73 90
vitalsouverijns@hotmail.com

STEDELIJKE TOEGANKELIJKHEIDSADVIESRAAD
Voorzitter: Jos Vuerstaek
Secretariaat: Sociaal Huis - Dienst Welzijn
089 51 94 48

STEDELIJKE WERKGROEP ONTWIKKELINGSSAMENWERKING (SWOB)
Voorzitter: Peter Simons
Secretariaat: Sociaal Huis - Dienst Welzijn
089 51 94 89
socialezaken@bilzen.be

Vaste commissie van advies bibliotheek
Voorzitter: Stijn Moechars
Secretariaat: bibliotheek
089 51 95 06
bilzen@bibliotheek.be

Vaste commissie van advies CULTUURCENTRUM
Voorzitter: Dieter Tuybens
Secretariaat: CC De Kimpel
089 51 95 30
cc@dekimpel.be

Vaste commissie van advies toerisme
Voorzitter: Freddy Moors
Secretariaat: Dienst Toerisme
089 51 56 54
toerisme@bilzen.be