logo bilzen

Nieuws

17-11 - Zware...
13-11 - Werken...

Facebook

E-loket items

Watersportclubs

Watersportclub ORCA Bilzen vzw
Recreatief zwemmen Jeugd
Tel. 0494 05 89 86
jeugd@orcabilzen.be

Recreatief zwemmen Volwassenen
Tel. 0494 05 89 86
volwassenen@orcabilzen.be

Watergewenning
Tel. 0496 10 53 84
watergewenning@orcabilzen.be

Waterpolo
Tel. 0495 66 89 39
waterpolo@orcabilzen.be

Duiken
Tel. 0479 40 39 37
duiken@orcabilzen.be

Reddend zwemmen
Tel. 0478 78 66 93
reddendzwemmen@orcabilzen.be

Tel. 0478 78 66 93 - info@orcabilzen.be - www.orcabilzen.be

Onderwaterhockey: Holy Squid
Vreven Sander
0477 65 94 83
info@owh.be

www.owh.be

Zwemclub De Kimpel Bilzen
Competitiezwemmen, zwemschool en masterzwemmen.
Info: 089 49 10 07 of 089 50 16 22
inlichtingen@zdkb.be
www.zdkb.be

Dolfijn
Duiken
bart.willems@amptec.be
Tel. 0477 63 90 46

Wet Fun
Duiken
francis.brabants@live.be
Tel. 0495 42 16 85

Jeugd Triatlon Limburg
Mario Appermans
Tel. 0497 70 27 12
www.jttl.be
info@jttl.be