De volgende OCMW-raden zulllen plaatvinden op 3 en 17 december 2019.

  • De dagordes van de OCMW-raden kan u HIER vinden.
  • De notulen van de OCMW-raden kan u HIER vinden.

Voorzitter Vast Bureau
Johan Sauwens
Kloosterstraat 16, bus 22, 3740 Bilzen
johan.sauwens@bilzen.be

Leden Vast Bureau
Bruno Steegen
Demerwal 2, 3740 Bilzen
bruno.steegen@bilzen.be

Peter Thijs
Processiestraat 20, 3740 Bilzen
peter.thijs@bilzen.be

Guido Cleuren
Riemsterweg 229, 3740 Bilzen
guido.cleuren@bilzen.be

Fons Caubergh
Grotstraat 36, 3740 Bilzen
fons.caubergh@bilzen.be

Griet Mebis
Groene Grachtlaan 10, 3740 Bilzen
griet.mebis@bilzen.be

Emile Degrève
Redemptiestraat 44, 3740 Bilzen
emile.degreve@bilzen.be

Maike Meijers
mathijsestraat 18, 3740 Bilzen
maike.meijers@bilzen.be

Contactinformatie