Maand van de sportclub

September
Maand van de Sportclub
De volgende clubs stellen de deuren van hun sportclub voor jou open
om een nieuwe sport uit te testen in de buurt.
Ga zeker eens langs! Deelname is gratis.


Basketbal
Club: Bilzerse BC
Contact: Ruben Kelchtermans - ruben_kelchtermans@hotmail.com - www.bilzersebc.be
Wanneer:
Maandag van 17.30 tot 18.30 uur: 6-8 jaar
Maandag van 18.30 tot 20 uur: 11-12 jaar
Dinsdag van  17.30 tot 19 uur: 11-12 jaar
Dinsdag van 19 tot 20.30 uur: 13-14 jaar
Woensdag van 17 tot 18.30 uur  6-8 jaar en 9-10 jaar
Woensdag van 18.30 tot 20 uur: 11-12 jaar
Donderdag van 17.30 tot 19 uur: 9-10 jaar
Donderdag van 19 tot 20.30 uur: 13-14 jaar
Vrijdag van 18 tot 19.30 uur: 11-12 jaar
Plaats: Sporthal PSSB Munsterbilzen

Bridge
Club: Bridgeclub Bilzen
Contact: Jos Delille - bridgeclub.bilzen@gmail.com - www.bridgeclubbilzen.be
Doelgroep: +18 jaar
Wanneer:
Maandag van 14 tot 17.30 uur -  Kimpelkaffee, Eikenlaan 27, Bilzen
Donderdag van 19.30 tot 23 uur - Café Walhof, Pijpenpoort 1, Bilzen
Vrijdag van 19.30 tot 23 uur - Kimpelkaffee, Eikenlaan 27, Bilzen

Circus
Club: Circus Paljasso
Contact: Jurgen Valgaerts - info@circus-paljasso.be - www.circus-paljasso.be
Wanneer:
Dinsdag van 17 tot 18.15 uur: Multicircus en luchtacro: 6-9 jaar (niveau 1 - beginners)
Dinsdag van 18.15 tot 19.30 uur: Multicircus en luchtacro: 9-12 jaar (niveau 2)
Dinsdag van 19.30 tot 20.45 uur: Luchtacro: +16jaar (niveau 3)
Woensdag van 16 tot 16.45 uur: Eenwielerbasket
Woensdag van 17 tot 18 uur: Kleutercircus
Woensdag van 16.45 tot 18 uur: Multicircus: 6-9 jaar
Woensdag van 16.45 tot 18 uur: Eenwieler: niveau 1, +8 jaar
Woensdag van 16.45 tot 18 uur: Eenwieler: niveau 2, +10 jaar
Woensdag van 18 tot 19.15 uur: Multicircus: 9-12 jaar
Woensdag van 18 tot 19.15 uur: Multicircus: +12 jaar
Plaats: Sportcentrum De Kimpel

Conditietraining
Club: RAS
Contact: Marleen Peters - marleen.peters1@telenet.be
Doelgroep: +18 jaar
Wanneer: Maandag 2 september van 21 tot 22 uur
Plaats: Sportcentrum De Kimpel

G- Zwemmen
Club: Watersportclub Orca
Contact: Ann Theunissen - ann.theunissen@live.be. - www.orcabilzen.be
Wanneer: Zaterdag van 12.15 uur tot 14.15 uur
Plaats: Zwembad De Kimpel

Handbal
Club: Hestia Bilzen
Contact: Kurt Onkelinx - handbalbilzen@gmail.com - www.hestiabilzen.be
Wanneer:
Donderdag van 16.30 tot 18 uur: U8-U10 (jongens/meisjes)  - Sporthal De Zonhoeve Beverst
Donderdag van 17.30 tot 19 uur: U12 (jongens/meisjes)  - Sporthal De Zonhoeve Beverst
Maandag van 17.30 tot 19 uur: M13 (meisjes)  - Sporthal De Zonhoeve Beverst
Donderdag van 17.30 tot 19 uur: J14 (jongens) - Sportcentrum De Kimpel
Woensdag van 15.30 tot 17 uur: M15 (meisjes) - Sporthal De Zonhoeve Beverst
Woensdag van 18.30 tot 20 uur: J16 (jongens)  Sporthal Ter Kommen Hoeselt
Dinsdag van 17.30 tot 19 uur: M17 (meisjes) - Sporthal Ter Kommen Hoeselt

Joggen
Club: Run4Kids
Contact: Peter Thijs -  peter@tomson.be – www.run4kids.be
Doelgroep: +6 jaar
Wanneer: Woensdag van 18.30 tot 19.30 uur
Plaats: Sportpark Katteberg, Zeepstraat, Bilzen

Club: Bilzerse joggingclub
Contact: Paul Hendrix - paul.hendrix2@telenet.be
Wanneer:
Maandag en vrijdag van 17.30 tot 18.30 uur: +6 jaar - Inkomhal sportcentrum de Kimpel
Woensdag om 19 uur: +18 jaar - Sportpark Katteberg, Zeepstraat, Bilzen

Judo
Club: Judo Yes bilzen
Contact: Lore Brepoels - brepoelslore@gmail.com - www.judoyesbilzen.be
Wanneer:
Dinsdag en donderdag van 17.30 tot 18 uur: 4-7 jaar
Dinsdag en donderdag van 18 tot 19 uur: 7-12 jaar
Dinsdag en donderdag van 19 tot 20 uur (donderdag tot 20.30 uur): +12 jaar
Plaats: Gevechtsporthal sportcentrum De Kimpel

Klepschieten
Club: St-Niklaas Eigenbilzen
Contact: Vital Souverijns - vitalsouverijns@hotmail.com
Doelgroep: +16 jaar
Wanneer: Woensdag van 19 tot 21 uur
Plaats: Haenenbosstraat 2, Bilzen

Karate
Club: Bushido Eigenbilzen
Contact: Els Appermans - els.appermans@telenet.be - www.karatebushido.be
Wanneer:
Dinsdag en donderdag van 19 tot 20.30 uur: vanaf 8 jaar – Sporthal Eigenbilzen
Woensdag van 17 tot 18 uur: vanaf 4 jaar - Gevechtsporthal De Kimpel
Woensdag van 19 tot 20.30 uur: volwassenen - Gevechtsporthal De Kimpel
Zaterdag van 10.30 tot 12 uur: vanaf 7 jaar – Sporthal VLS De Driesprong Heesveld

Netbal
Club: Netbal Bilzen
Contact: Magda Thys - magda.thys@telenet.be
Doelgroep: + 55 jaar
Wanneer: Donderdag van 13 tot 15 uur
Plaats: Sportcentrum De Kimpel

Reddend zwemmen

Club: Watersportclub Orca
Contact: Erwin Henckens - erwin.henckens@live.be - www.orcabilzen.be
Wanneer:
Vanaf 14 september
Donderdag van 18 tot 19 uur: -15 jaar
Vrijdag van 20 tot 21 uur: + 15 jaar
Plaats: Zwembad De Kimpel

Schaken

Club: Schaakclub Bilzen
Contact: Gert Klingeleers - schaken-in-bilzen@mail.be - www.chessbilzen.be
Wanneer: Vrijdag om 17 uur
Plaats: CC De Kimpel - Vergaderlokaal de Piering

Taekwondo
Club: Pyong Won
Contact: Andy Schils - andy.schils@telenet.be - www.pyongwon.be
Wanneer:
Dinsdag en donderdag van 18.30 tot 19.30 uur:  6-12 jaar
Dinsdag en donderdag van 19.30 tot 21.00 uur: +12 jaar
Plaats: Sporthal Beterveld Schoonbeek

Veldvoetbal
Club: Spouwen-Mopertingen
Contact: Patrick Philippens - patrick.philippens@telenet.be - www.spouwen-mopertingen.be Wanneer:
Woensdag 4, 11 en 18 september om 16 uur: geboortejaar 2014 en 2015
Zondag 8 september van 10 tot 12 uur: dribbelfestival  geboortejaar 2014 en2015
Plaats: Blookstraat 31, Bilzen

Waterpolo
Club: Watersportclub Orca
Contact: Erwin Henckens - erwin.henckens@live.be - www.orcabilzen.be
Wanneer:
Vanaf 14 september
Dinsdag van 19.45 tot 20.45 uur: + 15 jaar
Woensdag van 16 tot 17 uur: -15 jaar
Woensdag van 21 tot 22.30 uur: +15 jaar
Zaterdag van 19 tot 20 uur: -15 jaar
Plaats: Zwembad De Kimpel

Wielrennen
Club: Gelo Sportief
Contact: Steven Thijs - steven-thijs@telenet.be – www.wtcgelosportief.wordpress.com
Doelgroep: +18 jaar
Wanneer: Iedere zaterdag en zondag, kijk op www.gelosportief.be voor de vertrekuren
Plaats: Markt, Bilzen

Zwemmen
Club: Zwemclub ZDKB
Contact: Peter Schrijvers - schrijvers.peter@telenet.be - inlichtingen@zdkb.be - www.zdkb.be
Wanneer:
Vanaf 14 september
maandag van 19 tot 20.30 uur - vanaf 10 jaar
dinsdag van 20.45 tot 21.45 uur - volwassenen
woensdag van 18.00-19.00u - 6-10 jaar
woendag 19 tot 20 uur - vanaf 10 jaar
donderdag van 21.00 - 22.00u (volwassenen
vrijdag van 18 tot 19 uur - 6-10 jaar
vrijdag van 19 - 20 uur - vanaf 10 jaar
zaterdag van 8 - 10 uur - vanaf 6 jaar
Plaats: Zwembad De Kimpel Bilzen